Jaki typ taśm klejących jest najbardziej odpowiedni?

Można powiedzieć, że w zasadzie taśmy klejące za bardzo nas jakoś nie interesują. To znaczy nawet jeśli używamy takowych, przykładowo do pakowania towarów w prowadzonym przez siebie e-sklepie, to tak czy siak nie zagłębiamy się w to zagadnienie. We właśnie tym artykule napiszemy nieco więcej odnośnie typów taśm klejących. Pozostaje mieć nadzieję, że definitywnie każdy z czytelników nie będzie miał większego problemu z wybraniem najbardziej właściwego rozwiązania…

1) Solvent – bez wątpienia charakteryzują się dużym kosztem finansowym, odnośnie tego trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. No cóż, cena to nie wszystko… – należy bardzo docenić nieprzeciętną przyczepność, mega odporność na wilgoć bądź to, iż najzwyczajniej w świecie są trudne do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej powszechne taśmy w tej części Europy. Wiadomo – ich najbardziej istotna cecha to niska cena. Nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem, że argument cenowy przy doborze taśm jest ważny. Chociaż jeżeli potrzeby nie są duże, to tak naprawdę akryl zdoła spełnić nasze wymagania. Klejenie wszelkiego rodzaju paczek taką taśmą jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

3) Hot Melt – w istocie to najmniej korzystna opcja. W końcu taka taśma jest droższa, lecz nie jest tak bardzo porządniejsza niźli akryl. Choć naturalnie jakaś różnica istnieje.

Pewnie każdy już wie o co się rozchodzi w tym temacie. Najbardziej istotne jest to by postarać się nie kupować typowej chińszczyzny. Bardzo korzystna cena jest kusząca, ale czy na pewno warto?

Autor: protape.pl