Foliopaki z nadrukiem – profesjonalne wykorzystania

Faktorem decydującym o dużym poziomie bezpieczeństwa foliopaków BezpiecznaTORBA jest konstrukcja wykonana z mocnej, zbrojonej folii oraz wariant użytej tasiemki klejącej.

  • Taśma celulozowa „niskiego bezpieczeństwa” stosuje warstwę warstwy klejącej permanent, takiego samego jak w foliopakach kurierskich z nadrukiem, wykazującego próby wtargnięcia mechanicznego. Koperta kurierska middle security jest zaopatrzona w tasiemkę zabezpieczającą wykazującą objawy ingerencji przy prostych próbach włamań. Taśma celulozowa „mocno zabezpieczona” jest jeszcze zaopatrzona w indykatory termiczne i zawilgocenia. Taki typ taśmy wyróżnia się największym stopniem zabezpieczenia, co zostało stwierdzone akceptacją Ośrodka Mechaniki Precyzyjnej. Taśma celulozowa uwidocznia próby włamania przy zastosowaniu wszystkich dziś znanych form manipulacji (mechanicznej, niską oraz wysoką temperaturą, a również strategii wilgotnościowej).
  • Wyjątkową odmianą foliopaków SecureBAG są foliopaki nienaruszalne przeznaczone do przewozu pieniędzy w walizkach koloryzujących. Są to wyroby przeznaczane do transportowania gotówki, ich protekcja polega na fakcie, że w momencie kradzieży stymulowany jest układ barwiący, który dociera do wnętrza koperty kurierskiej i na stałę zabarwia choćby dziesięć procent dowolnego banknotu.
  • Niepowtarzalnym spośród wariantów kopert bezpiecznych są worki na bilon. Z racji na to że muszą wytrzymać duże obciążenie i być niewrażliwe na przerwanie przez ostre krawędzie monet, wytwarzane są ze specjalistycznej – mocnej oraz silnej – wzmacnianej folii LDPE. W przypadku woreczków, które powinny udźwignąć paręnaście kilogramów monet, montuje się dość dużą tasiemkę opatrzoną uchwytem. Do tworzenia zasiłków kasowych stosuje się nieduże woreczki strunowe.
  • Koperty BezpiecznaTORBA znalazły obecnie powszechne zastosowanie w gromadzeniu próbek ziarn, żywności, rzepaku, kukurydzy, szungitu i innych artykułów drobnych. Jeszcze większe użycie kopert bezpiecznych spowodowało, że są w sprzedaży we wszystkich popularnych wymiarach, dzięki czemu absolutnie nie ma kłopotu z dopasowaniem pożądanego rozmiaru koperty do chronionych aplikacji.