Cechy poszczególnych foliopaków kurierskich

Koperty kurierskie są rewolucyjną, bardzo praktyczną oraz najdoskonalszej jakości metodą opakowania listów kurierskich. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie być pewni, że zabezpieczony produkt dotrze do adresata bez jakiegokolwiek uszczerbku. Co sprawia, że foliopaki z nadrukiem są tak wyjątkowe oraz w jakich odmianach występują?

Czym cechuje się foliopak z nadrukiem?

Warto wytłumaczyć na wstępie czym foliopak, czy też inaczej koperta kurierska, jest. Jest to koperta wykonana z doskonałej klasy surowca polietylenowego, który ma właściwości silnie odporne na czynniki fizyczne. Koperty kurierskie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa oraz 100% gwarancji są produkowane z podwójnego materiału.

Foliopak standardowy

Standardowe foliopaki są najpopularniejszą metodą zabezpieczenia transportowanych paczek przez firmy kurierskie. Zawdzięczając temu, że potrafią mieć przeróżne formaty możliwe jest zabezpieczenie sprzętów o małych, jak i znacznie większych wymiarach. Ponadto polietylen, z którego foliopak kurierski jest skonstruowany ochrania przesyłany produkt przed wodą, promieniami słonecznymi bądź też innymi faktorami, które mogłyby naruszyć zapakowany przedmiot. Dodatkowo foliopak kurierski jest gładkim materiałem, który jest hydrofobowy, co znaczy, iż bez ambarasu jest możliwość również transportować przesyłki podczas gradu czy opadów śniegu z deszczem. Formą zabezpieczenia zwykłej koperty kurierskiej jest pasek klejący, który powoduje, iż przesyłka przybędzie do adresata w całości.

Foliopak opatrzony nadrukiem z uchwytem

Koperty kurierskie zaopatrzone w uchwyt są wygodniejszą odmianą typowego foliopaku kurierskiego. Dzięki temu, że koperta kurierska została zaopatrzona w rączki da radę ją swobodnie przenosić. Szczególnie ważne staje się to w trakcie sytuacji, kiedy dostarczany towar jest ogromny gabarytowo. Materiał, z jakiego stworzony jest ten typ foliopaku kurierskiego to także najznakomitszej klasy polietylen, który to zachowuje się tak, jak przedstawiony w przypadku foliopaku standardowego – czyli – strzeże przed działaniami mechanicznymi i pogodowymi. Tak, jak i foliopak opatrzony nadrukiem tradycyjny, koperta z uchwytem wykorzystuje pasek z silnym klejem, który profesjonalnie osłania paczkę.

Koperta kurierska z zakładką na dnie

Jest to najprostsza metoda opakowania szpargałów, które są ogromne oraz wiele ważą. Dzięki dodatkowej fałdzie w dolnej części foliopaka kurierskiego, jest ona w stanie zmieścić znacznie więcej niż tradycyjna koperta kurierska z nadrukiem lub foliopak kurierski z rączką. W kwestii materiałów – tutaj także użyty został tutaj polietylen, który gwarantuje najznakomitszą jakość i dla tego pełne bezpieczeństwo.

Różne modele foliopaków sprawiają, że jesteśmy w mocy przesłać w nich totalnie każdą przesyłkę, niezależnie od wymiarów. Nie musisz się już martwić o to w co zapakować do spedycji cenne dokumenty, delikatne przedmioty bądź ubrania.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.domat-reklamowki.pl/foliopaki/