Co trzeba wiedzieć o oblepianiu pojazdu folią?

Regularnie trapią nas faktory zewnętrzne, takie jak brud, otoczaki, promieniowanie ultrafioletowe, które szczególnie źle oddziałują na powłokę zewnętrzną naszych samochodów, i co za tym idzie dodatkowe koszty związanie z usuwaniem szkód. Oklejenie folią chroni warstwę farby przed blaknięciem tudzież zniszczeniem, a to na pewno zwiększy wartość samochodu przy odsprzedaży. Laminowanie aut jest przystępniejsze niż specjalistyczne lakierowanie całego nadwozia, jakby tego było mało zabezpieczamy się przed podejrzeniami o szemraną przeszłość auta w momencie jego sprzedaży.

Folia na samochodach będzie mogla dodatkowo działać jako nośnik reklamowy, będący przenośną prezentacją. Jeden raz zakupiona będzie dla nas pozyskiwać klientów nawet do 5 lat. Innowacyjne techniki oraz duża paleta kolorystyczna sprawiają, że mamy absolutną wolność podczas zakładaniu oferty reklamowej na aucie. Specjalistyczna folia idealnie dopasowująca się do pogmatwanych elementów pozwala starannie i efektownie zabezpieczyć każdy pojazd.

Z kolei zagraniczny typ okleiny przepuszczającej światło pozwoli na oklejenie dodatkowo szyb auta, co w znacznym stopniu powiększa płaszczyznę reklamową oraz zapewnia nowe możliwości kreacji. Dzięki szerokiej palecie kolorów (metaliczne, połyskliwe, matowe, oraz coraz bardziej popularne okleiny symulujące carbon), wyklejanie samochodów folią zaciekawiło także zwykłych Kowalskich. Mogą wydrukować na własnym aucie nietuzinkową grafikę bądź kompletnie odmienić jego kolor. Daje to opcję wyróżnienia spośród tłumu bliźniaczych aut.

„Istotną dla ludzi niespodzianką jest, że proces zmiany koloru samochodu jest w pełni odwracalny. W każdym momencie (na przykład podczas sprzedaży) i w prosty sposób masz możliwość wrócić do oryginalnego lakieru. Ponadto folia zapobiega zarysowaniom, nie pozostawia kleju, ma wysoką wytrzymałość, choćby do 5 lat. Umiejętnie naklejonej folii nie można odróżnić od wysokiej klasy lakieru. Konserwacja oblepionego pojazdu jest taka sama jak samochodów bez folii.  – Tomasz Rokiel, menadżer do sprawy. sprzedaży samochodów.

Pomoc merytoryczna przy artykule: przeprowadzki wrocław